TuhatSõnast

TuhatSõna Karin Rosenberg Mattias-Johann Vlassov Flavio Pontes

TuhatSõna meeskond - Karin Rosenberg, Mattias-Johann Vlassov ja Flavio Pontes.

TuhatSõna idee sai alguse tegelikult juba 2018. aastal, kui olime hädas sõbrannale isikliku kingituse leidmisega. Talle meeldivad väga raamatud ning teadsime, et tahame kingi kuidagi sellega seostada. Meie omavaheline arutamine viis sujuvalt kooli teemadele, kohustuslik kirjandus, spikerdamine jne. Mattias meenutas, kuidas ta kavalalt paari ruutsentimeetrise paberitüki peale trükkis terve A4 jagu teksti, et tunnis salaja spikerdada - sealt tuli meie esimene idee.

Kas me mahutame terve raamatu ühele paberile ära? Kuna meil oli käepärast printer, millega oli võimalik suure formaadilisi postreid printida, saime kohe testida. Tuli väga lahe välja, imestasime, et oli selgelt loetav. Et muuta postrit veel isikupärasemaks, sulatasime teksti sisse sõbrannast tehtud pildi ja nii esimene TuhatSõna poster päevavalgust nägi. 

TuhatSõna on personaalne poster, millele on trükitud terve raamatu sisu. Raamatu teksti sisse on võmalik ka peita soovitud pilt. Näiteks pilt endast, kallimast või hoopis koduloomast. 

TuhatSõna poster sobib ideaalselt raamatusõpradele, kes soovivad oma lemmikteost seinale riputada. Suurepärane kink jõuludeks ja pulmadeks. TuhatSõna prindi suurus on A1 (61x91 cm). A1-le mahub ligikaudu 300 leheküljeline raamat. 

Garage48 Ettevõtlik Pärnakas häkaton võitja TuhatSõna

Pildil häkatonil osalejad ja võitja TuhatSõna kahe müüdud postriga.

TuhatSõna idee võitis Garage48 poolt korraldatud Ettevõtlik Pärnakas häkatoni 9-11. oktoobril 2020. Kokku osales häkatonil 9 meeskonda, kõigil oli väga häid ideid, mida Pärnumaa ettevõtluse arendamiseks ellu viia. See oli meie esimene häckaton ja oleme väga õnnelikud, et saime nii ägedast üritusest osa võtta. 

Jõudsime 48 tunni jooksul luua tarkvaralahenduse, mis aitab meil automaatselt pilti ja teksti kokku sulatada. Edasised plaanid on alustada Pärnumaa Arenduskeskuse inkubatsiooni programmiga. Arendada edasi tarkvaralahendust, et see lähemas tulevikus paigaldada kodulehele, kus huvilistel oleks võimalik selle abil mugavalt enda isiklik TuhatSõna poster meisterdada.