Privaatsuspoliitika

 

TuhatSõna kasutab Teie andmeid teenuse osutamiseks ja parandamiseks.

Veebikeskkonna www.tuhatsona.ee kasutamisega nõustute teabe kogumisega ja kasutamisega vastavalt käesolevale privaatsuspoliitikale. 

Isikuandmete kogumine ja kasutamine

TuhatSõna kogub mitmesuguseid andmeid, mis aitavad meie teenust paremini pakkuda. 

TuhatSõna võib koguda järgmisi isikuandmeid Teie nõusolekul:

- Kontaktandmeid (e-posti aadress, ees- ja perekonnanimi, telefoninumber, aadress, riik, maakond, linn, sihtnumber) TuhatSõna veebilehel

- Küpsiseid (cookies), isikustamata andmeid, kasutusandmeid

Muude andmete kogumine

Kogume isikustamata andmeid, nagu näiteks sugu, vanus, asukoht. Samuti võime koguda andmeid teenuse kasutamise kohta. Sinna alla kuulub teave nagu veebilehitseja tüüp, Teie poolt külastatavad leheküljed TuhatSõna veebilehel, külastuse aeg ja muid diagnostilisi andmeid. 

Kasutame enda teenuses küpsiseid, mis on väheste andmetega failid ja aitavad jälgida tegevust meie teenuses. Küpsistest keeldumiseks tuleb Teil anda juhised oma veebilehitsejale. Küpsiste mitte aksepteerimisel ei pruugi meie teenuse osad olla kasutatavad. 

Kogutud isikuandmete kasutamine

TuhatSõna kasutab kogutud isikuandmeid erinevatel eesmärkide. Kasutame andmeid teenuse osutamiseks ja parandamiseks. Väärtusliku info kogumiseks ja analüüsimiseks. Teenuse kasutamise jälgimiseks ja tehniliste probleemide avastamiseks ning parandamiseks. TuhatSõna tooteuudiste, kampaaniate või tulevaste sündmuste teavitamiseks. Uudiskirjast saab loobuda, andes sellest meile teada e-posti teel info@tuhatsona.ee

Teie õigused seoses isikuandmete töötlemisega

Teil on õigus saada teavet, kuidas TuhatSõna Teie isikuandmeid töötleb isikuandmete kaitse üldmääruse (GDPR) kohaselt, kui olete Euroopa Majanduspiirkonna liige.

Teil on õigus nõuda isikuandmete töötlemise lõpetamist ning isikuandmete parandamist, sulgemist, kustutamist või ülekandmist. 

TuhatSõna võib Teie isikuandmeid töödelda, kui Te olete andnud meile selleks loa, sõlminud meiega lepingu, maksete töötlemiseks või seaduse järgmiseks. 

Isikuandmete kaitse

TuhatSõna jaoks on oluline, et Teie andmed oleksid kaitstud. Seehulgas tuleb olla tähelepanelik, et ükski interneti edastamise meetod pole sada protsenti turvaline ja selle tõttu ei saa TuhatSõna tagada täielikku isikuandmete turvalisust.  

Privaatsuspoliitika tingimused ja muudatused

TuhatSõna veebilehte kasutama asudes oled käesolevate põhimõtete ja tingimustega tutvunud ning nendega nõustunud. Jätame endale õiguse vajadusel privaatsuspoliitika üldtingimusi muuta, teavitades sellest TuhatSõna püsikliente. 

Kui Teil on käesoleva privaatsuspoliitika kohta küsimusi, siis võtke meiega ühendust e-posti teel info@tuhatsona.ee